Sabor: U srijedu izjašnjavanje o amandmanima na paket poreznih zakona
Bernardić: Vladina porezna reforma je prodavanje magle i SDP je neće podržati
Vasilić: Pred jedinicama lokalne samouprave vrlo stresno razdoblje
Gordana Buljan Flander dobitnica Nagrade za životno djelo za promicanje dječjih prava
Vlada suglasna s HDZ-ovim prijedlogom sniženog PDV-a na elektronske publikacije i mahunarke
Za uzgoj goveda, koza, ovaca i peradi 24 milijuna kuna

Četiri zlatne medalje i sjajni nastup najmlađih sportskih parova H-8 u Đakovu

Sport           14.03.2010.         2413 pogleda

Dana 13.03.2010.u Đakovu održan je međunarodni natjecateljski bodovni turnir za TROFEJ GRADA ĐAKOVA , u organizaciji Hrvatskog športskog saveza i domaćina plesnog kluba''Bolero'' iz Osijeka. Odličan rezultat i četiri zlatne, jednu srebrnu i jednu brončanu medalja osvojili su plesni parovi športskog plesnog kluba''H-8'' Virovitica.

Prvo mjesto i zlatne medalje u obje plesne discipline osvojili su: Mateo Bušetinčan (OŠ Špišić Bukovica, područna škola Bušetina ) -Mirna Rešetar (OŠ Špišić Bukovica)  u kategoriji ''mlađi osnovci'' (uzrasna dob do 9-te godine) Uz odličnu plesnu prezentaciju Mateo  i Mirna pokazali su vidan napredak.

Svoj prvi natjecateljski turnir i prvo mjesto i zlatne medalje u obje plesne discipline osvojili su Mario Bošnjaković (OŠ ''Vladimir Nazor''  Virovitica)-Ana Marija Morel (OŠ ''Vladimir Nazor''  Virovitica) u kategoriji ''mlađi osnovci'' (uzrasna dob do 9-te godine). Mario i Ana Marija bili su odlični te se ih može samo pohvaliti.

Jednu brončanu, jednu srebrnu medalju osvojili su Vlatko Hodak (OŠ Suhopolje) i Nensi Jović (OŠ ''I.B.Mažuranić'' Virovitica, )  u kategoriji ''mlađi osnovci'' (uzrasna dob do 9-te godine). U višim starosnim i kvalitativnim kvalitativnim razredima postignuti su slijedeći rezultati:

Sven Jurišić (OŠ Pitomača) - Ivana  Silvaš (OŠ I.B.Mažuranić, Virovitica) u velikoj konkurenciji osvojili su sedmo mjesto u standardnim i 10 mjesto u latinsko-američkim plesovima. Ivan Horvat (OŠ V.Nazor, Virovitica)- Adriana Režić (Ekonomska škola, Virovitica) osvojili su 6-to mjesto u standardnim plesovima. Slijedeće natjecanje je Osijeku, gdje će se održati  bodovni  turnir i državno prvenstvo u latinsko-američkim plesovima. Športski plesni parovi ''H-8'' intenzivno se pripremaju za oba natjecanja.