Jokić: Reforma obrazovanja povećava šanse za širu društvenu promjenu
Ministrica Vučković: Njavro i Rimac nisu na mene utjecale
Plenković: Josipa Rimac i drugi upleteni u aferu trebali bi biti isključeni iz HDZ-a
Grčić: Hrvatska posljednja po iskoristivosti EU-ovih fondova
Bulj smatra da nisu krivi samo privedeni, nego i politike vlada

Sport

Devet medalja Plesnom centru "Virovitica"

10.04.2011.         2983 pogleda

U subotu 09.04.2011. godine u organizaciji Plesnog centra "Ritam" i Hrvatskog športskog plesnog saveza u školskoj športskoj dvorani OŠ "Ljudevita Modeca" u Križevcima, održan je plesni bodovni turnir standardnih i latinsko-američkih plesova,  gdje je među 180 plesnih parova nastupilo i 8 plesnih parova Plesnog centra "Virovitica", koji su ukupno osvojili devet medalja: tri zlatne, pet srebrnih i jednu brončanu.

Mihael Holi i Gloria Ladešić u kategoriji osnovaca D1 osvojili su druga mjesta i srebrne medalje u obje plesne discipline. Ovim rezultatom Mihael i Gloria ušli su u višu kvalitativnu kategoriju D2 u standardnim i latinsko-američkim plesovima.

Vlatko Hodak i Nensi Jović u kategoriji osnovci D3 u standardnim plesovima osvojili su treće mjesto i brončanu medalju, dok su u disciplini latinsko-američkih plesova osvojili šesto mjesto.

Domagoj Maligec i Leonarda Điketa u kategoriji mlađe mladeži D3 preko polufinala i finala u standardnim plesovima osvojili su četvrto mjesto, dok su u latinsko-američkim plesovima osvojili drugo mjesto i srebrnu medalju. Ostvarenim rezultatom u standardnim plesovima Domagoj i Leonarda ušli su u visoku C plesnu kategoriju.

Ilija Marina i Mateja Horvatinović u standardnim plesovima u kategoriji mlađe mladeži C zaustavljeni su u četvrtfinalu, dok su u latinsko-američkim plesovima u kvalitativnom razredu D3 osvojili prvo mjesto i zlatnu medalju. Ostvarenim rezultatom u latinsko-američkim plesovima Ilija i Mateja osigurali su ulazak u visoku C plesnu kategoriju, te će se na predstojećim plesnim natjecanjima predstaviti sa svih deset natjecateljskih plesova.

Krunoslav Blažević i Barbara Špoljar u kategoriji starije mladeži D2 kvalitativnog razreda osvojili su druga mjesta i srebrne medalje u obje plesne discipline.

Filip Kihar i Dorothea Kozlinger u kategoriji starije mladeži D3 u standardnim plesovima osvojili su četvrto mjesto, dok su u latinsko-američkim plesovima osvojili peto mjesto.

Davor Kihar i Gabrijela Horvat u kategoriji starije mladeži C, preko polufinala i finala, otplesavši svih deset natjecateljskih plesova, osvojili su šesta mjesta u obje plesne discipline.

Stribor i Svea Badanjek u kategoriji starije mladeži visokog C plesnog razreda, preko polufinala i finala najvišim ocjenama sudaca u obje plesne discipline osvojili su prva mjesta i zlatne medalje.