DHMZ: Oblačno uz povremenu kišu
Večernji list: U Karlovcu se uselile prve dvije od 10 sirijskih obitelji
Jutarnji list: Dekanica Filozofskog kriva za uzmeniravanje na poslu
Kolakušić na Pantovčaku očekuje plaću od minimalno 70 tisuća kuna
Bernardić: Bilo bi bolje da predsjednički izbori nisu u vrijeme blagdana
Grubišno Polje: Na Sajmu sira 142 izlagača iz 13 hrvatskih županija
Čačić: Narodna stranka - Reformisti podržat će Milanovića

Olimpijski festival dječjih vrtića


  Sport           31.05.2004.         4183 pogleda
Olimpijski festival dječjih vrtića

Snimila: Marija MikolićVIROVITICA, 31. svibnja – Na Olimpijskom festivalu dječjih vrtića Virovitičko-podravske županije, koji je pod motom «Što se nauči u djetinjstvu, nikad se ne zaboravlja» organizirala je županijska Zajednica sportskih udruga i saveza, i ove su se godine okupili mališani dječjih vrtića «Cvrčak» iz Virovitice, slatinskog «Zeke», orahovačkog «Paličića» i Dječjeg vrtića «Pitomača».
Natjecali su se kao i lani u bacanju loptice u dalj, skoku u dalj s mjesta, trčanju na stazi dugoj 50 metara i u štafeti 4 x 25 metara, te u malom nogometu.

Rezultati:

SKOK U DALJ S MJESTA (djevojčice)

1. Dorothea Bedeković («Cvrčak» Virovitica)
2. Barbara Ivanković («Cvrčak» Virovitica)
3. Patricija Hornung («Palčić» Orahovica)


SKOK U DALJ S MJESTA (dječaci)

1. Luka Kusturić («Cvrčak» Virovitica)
2. Mateo Kuzmić («Zeko» Slatina)
3. Ivica Dorić («Palčić» Orahovica)


BACANJE LOPTICE U DALJ (djevojčice)

1. Mihaela Matančić («Palčić» Orahovica)
2. Helena Švarc («Palčić» Orahovica)
3. Morana Šušak («Cvrčak» Virovitica)


BACANJE LOPTICE U DALJ (dječaci)

1. Ivan Požežanac («Cvrčak» Virovitica)
2. Filip Miholić («Cvrčak» Virovitica)
3. Simon Matešić («Zeko» Slatina)


TRČANJE 50 METARA (djevojčice)

1. Ivana Miličić («Zeko» Slatina)
2. Lorena Botković («Pitomača»)
3. Ines Ban («Pitomača»)

TRČANJE 50 METARA (dječaci)

1. Maks Botković («Pitomača»)
2. Filip Škudar («Pitomača»)
3. Filip Gregurek («Pitomača»)

ŠTAFETA 4 X 25 METARA (djevojčice)

1. «Zeko» Slatina (Mihaela Pezer, Sonja Zelenka, Maria Zver, Lorena Tomašević)
2. «Pitomača» Pitomača (Lara Botković, Petra Mirović, Iva Ravlić, Patricija Živko)
3. «Cvrčak» Virovitica (Katarina Vuzem, Dolores Marić, Ivona Kosanović, Dijana Lesić)

ŠTAFETA 4 X 25 METARA (dječaci)

1. «Cvrčak» Virovitica (Leo Vernik, Domagoj Matanić, Mihael Rengel, Filip Vujasin)
2. «Pitomača» Pitomača (Filip Mihoković, Andrija Švaljek, Dino Jaković, Vilim Slobodnjak)
3. «Zeko» Slatina (Karlo Tkalčec, Leo Vampovac, Kristijan Đevaljekaj, Dino Oremuš)

MALI NOGOMET (djevojčice)

1. «Cvrčak» Virovitica
2. «Palčić» Orahovica
3. «Pitomača» Pitomača
4. «Zeko» Slatina

Za virovitičku ekipu igrale su: Dora Duvnjak, Lucija Škvarić, Stela Poljanac, Marija Davidović, Zrinka Slamić (golman), Margareta Horvat, Ivona Strusa, Antonela Denić.

MALI NOGOMET (dječaci)

1. «Zeko» Slatina
2. «Cvrčak» Virovitica
3. «Palčić» Orahovica

Za virovitičku ekipu igrali su: Rene Prugovečki, Mihael Bošnjak, Karlo Štimac (golman), Marko Puškarić, Jakov Koščak, Toni Čubrić, Petar Požežanac, Filip Poslek.

Snimio: Goran Gazdek
Snimila: Marija Mikolic
Snimio: Goran Gazdek


Komentari

Za korisnike Facebooka



Za korisnike foruma

    Registriraj se

Ako prilikom prijavljivanja dolazi do greške, kliknite OVDJE.

1.3.2008. 12:15
čestitke svim učesnicima a predhodni potpis treba brisati jer je bez komentara


Još iz kategorije Sport



Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda kliknite na: